כותרת
> C;
1/1
ספורט

אנשי הספורט מגיבים לדחיית משחקי הליגה

עכו ספורטפורסם: 15.03.20 , 09:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הרבה דעות נשמעו בסוף השבוע האחרון עם היה נכון לבטל או לא את משחקי הספורט השונים בליגות השונות ,רשת הפורטלים של אתר "לינק" הביא לכם את כל הדעות של אנשי הספורט מנהריה דרך מעלות ועד כרמיאל וכולם בדעה שנכון היה לעצור את הליגות השונות ,כל התשובות המלאות בכתבה הבאה שלפניכם .

תסמיני הקורונה ממשיכים לעשות רע בכל מישורי החיים במדינת ישראל , רגע אחרי שהתקבלה החלטה ביום שישי האחרון על דחיית משחקי הספורט בליגות השונות הן בכדורגל והן בכדורסל תפסנו את אנשי הספורט של הצפון עם לדעתם מהלך זה מוצדק ורוב התשובות שקיבלנו הן שהחלטה שקיבלה המדינה בנושא עצירת משחקי הספורט די מוצדקת .

עמראן בריק קפטן קבוצת הכדורגל בית"ר נהריה – לדעתי החלטה טובה מאוד אין טעם לסכן את בריאות השחקנים מה גם שעם היה משחקים לא היה מורשה כניסת קהל למשחקים אז ככה שלא היה ערך ספורטיבי למשחק ,נקווה שבקרוב הכל ייעלם ונחזור למשחקי הספורט.

אושרי לוי שוער קבוצת הפועל כרמיאל – כאיש ספורט ולנוכח המצב של הקבוצה במצב הליגה בוודאי שהייתי רוצה שהליגה תימשך אולם כאיש משפחה הבריאות חשובה הרבה יותר מכל משחק ספורט ,נקווה לימים הרבה יותר טובים וחזרה מהירה לשגרה.

עדן כפיר מנהל העמותה בספורט מעלות – תרשיחא, אמר -כמו שאר אוהדי הכדורגל בעולם כולו, קיבלנו בהבנה ובהפנמה את ביטול משחקי הליגה עד הודעה חדשה. אנו מבינים כי בתקופה זו בריאות הציבור, בכללם השחקנים ואנשי הצוות המקצועי, היא הקובעת. אנו מקווים שהמשבר יחלוף במהרה והליגה תוכרע על כר הדשא ולא על ידי החלטת ממשלה. המון בריאות לכל חברינו באשר הם.

שי אלפסי שופט כדורגל מנהריה בליגה א'- כשופט כדורגל הרבה שנים אכן לדעתי טוב עצירת הליגות והמשחקים ,בוודאי יש באסה שאין כדורגל אולם הבריאות של כלל הציבור חשוב הרבה מאחל טוב לכולם וחזרה מלאה בהקדם לספורט שכולם אוהבים.

דור דיין מנהל מקצועי במחלקת הכדורסל עירוני נהריה – בעקבות כל המצב הלא נעים החלטנו כרגע שהדבר הכי נכון הוא לעצור גם את אימוני המחלקה עד לתאריך 21.3 בנוסף לדחיית המשחקים ,מבחינתו כאגודה הדבר הכי חשוב הוא בריאות הנערים והילדים כמו גם המאמנים מקווה מאוד שכל הסאגה המטורפת הזאת תיגמר במהירות ונחזור כולם לעסוק בספורט שכולם כל כך אוהבים.

עמוס גבריאל יו"ר קבוצת הכדורגל הפועל נהריה – לא מספיק שהעונה שלנו כקבוצה לא היה טובה עכשיו הגיע גם הוירוס הזה ,בוודאי שאני תומך בהחלטה לבטל את המשחקים ואני מאחל לכולם בריאות וחזרה מהירה לכל תחומי החיים.

מאמן הכדורגל מנהריה אבי סבג שמאמן בליגה א'- החלטה מצוינת של התאחדות לכדורגל ,אין שום סיבה בעולם לסכן את השחקנים מדובר כאן בחיי אדם , תומך מאוד בהחלטה לדחות את המשחקים עד שיעבור זעם.

אושרי לוי שוער הפועל כרמיאל - צילום פרטי

דור דיין מנהל מקצועי במחלקת הנוער של עירוני נהריה כדורסל - צילום פרטי

עידן כפיר - צילום פרטי

שי אלפסי שופט כדורגל - צילום פרטי