כותרת
> C;
1/1
חדשות

בת מצווה בהפתעה למפונה מהצפון

עכו חדשותפורסם: 06.12.23 , 20:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מיכל קצב, תלמידת כיתה ז' בקהילה חינוכית אמית עכו משלומי, נאלצה עם פרוץ המלחמה להתפנות עם משפחתה לבית מלון בחיפה ולבטל את חגיגת בת המצווה עליה עמלה רבות. אולם מרגע שנודע המצב, תלמידות כיתה י"א והמחנכת מרים וילדר החליטו ששום מלחמה לא תהרוס את החגיגה והחלו להרים לה בת מצווה מהסרטים.

מאיסוף הכסף, הכנת הקינוחים, הקישוטים, דאגה לצילום, עמדות צילום ועד לפרטים הכי קטנים. מיכל הייתה בטוחה שהיא בדרך ליום כיף עם אימה נדיה ואחותה הקטנה, אך כשהגיעה לבית הספר כדי "להעביר חבילה למורה" התברר לה שמדובר ביום כיף מסוג אחר לגמרי - בהפתעה גדולה!

"הייתה חגיגה שלעולם לא אשכח", אמרה כלת הבת-מצווה. "היה ארוע מהמם. יצא הרבה טוב ממה שחלמתי. אין יותר מכיף מאשר לחגוג עם החברות שנתנו את כל הלב והנשמה".

שקד לוזון, תלמידת כיתה יא שיתפה: "זה אחד הדברים המשמעותיים שיצא לנו לעשות בתקופה האחרונה, ארגנו הכל ותכננו ונתנו את הלב שלנו ומהזמן הפרטי שלנו בשביל לשמח ילדה בתקופה כזאת. זה היה כל כך מרגש ועשה טוב על הלב".

איילת כהן, מנהלת הקהילה החינוכית אמית עכו: "התלמידות הנפלאות שלנו בהובלת מחנכת הכיתה מרים וילדר ומובילת חברה וחיבורים ליטל צדוק השתמשו ביכולות שלהם ועזרה של אנשים טובים כדי להרים אירוע מרגש ועוצמתי. אולפנית אמית עכו חרטה על דגלה את ערך הנתינה ואני כמנהלת בית הספר זכיתי ב"ה בצוות חינוכי מיוחד ובתלמידות נפלאות אשר מתגייסות למען האחר בכל הזדמנות ועושות זאת מכל הלב והנשמה".

שרית בן שלוש, מנהלת האולפנית: ''האדמו"ר מפיאסצנה אומר שהדבר הכי גדול בעולם הוא לעשות טוב למישהו אחר. אכן מיד כששמענו כי מיכל שלנו לא יכולה לחגוג בת מצווה בנות י''א המקסימות ביחד עם מרים המחנכת וליטל הרכזת החברתית החליטו להרים הפקה ולערוך חגיגה גדולה. היה מקסים מושקע ועטוף באהבה''.

קרדיט צילום תמונה: תמיר אסרף

קרדיט צילום: תמיר אסרף