כותרת
> C;
1/1

ההבדל בין קניית קישורים לבניית קישורים טבעיים SEO

עכו פורסם: 03.03.24 , 11:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בעידן הדיגיטלי הקדום, כאשר פעמיים הייתה עיקר הדרך לקידום דפי אינטרנט במנועי חיפוש היה קישורים, היו יכולת גרועה של מנועי החיפוש להבחין בין קישורים שנרקמו טבעית לבין קישורים שנרקמו דרך תהליכי קנייה. כיום, עם שדרוג האלגוריתמים והתוכניות המתקדמות, ישנה הבחנה חדה יותר בין קישורים המגיעים ממקורות טבעיים ואורגניים לבין קישורים הנרכשים.

קניית קישורים מאתרים סמוכתיים:

השלטון של כמות על פני איכות:

קניית קישורים היא שיטה שבה הואטיקים מקומות מקוונים ומתמחים במכירת קישורים בכמויות גדולות. ככל שמספר הקישורים עולה, כך השפעתם על הדירוג יכולה להיות חיובית. אך קישורים אלו נחשבים לאיכותיים נמוכה ולא ישיבו על הדרישות של מנות החיפוש העכשוויות.

סכנת פנלטים והעדרות אמיתות:

מנות החיפוש כמו גוגל התחילו להטיל פנלטות על אתרים שמשתמשים בשיטה זו. קישורים שנרקמו דרך רכישה יכולים לגרום לנזק רציני לדירוג האתר, ואף להוביל להרחקתו מתוצאות החיפוש.

בניית קישורים טבעית:

איכות על פני כמות:

בניית קישורים טבעית מתרחשת דרך יצירת תוכן איכותי ומענין שמוביל אנשים לשתף, לקרוא, ולהעביר הלאה. קישורים טבעיים נקראים גם "בקישורים אורגניים" ומציינים שמנועי החיפוש יתרגלו אותם כאיכותיים ומפרגנים.

בניית מורשת דינמית:

בניית קישורים טבעית כוללת יצירת קשרים עם תחומים נוספים בתחום שלך, שיתוף פעולה עם אחרים, ויצירת קשרים דרך תוכן מקורי ויצירתי. זה מספק למנות החיפוש חומר איכותי המשפר את העמדותיך בתוצאות החיפוש.

אמיתות של מספרים:

זו התהליך שבו קישורים טבעיים מתרכזים באיכות ולא בכמות. מנות החיפוש מעדיפות איכות ויודעות להבחין בין קישור שמגיע ממקום איכותי וטבעי, לבין קישור שנרקם באופן סטרטגי ללא התייחסות אמיתית לתוכן.

לסיכום, בעידן המתקדם של SEO, הבדל בין קניית קישורים לבניית קישורים טבעיים הוא הפער בין זיכרון קצר טווח לזיכרון ארוך טווח. קישורים טבעיים נבנים באמצעות השקפת עולם מקובלת ועם תוכן איכותי, בעוד שקישורים שנרקמים באמצעות קנייה יכולים לגרום להשפעות שליליות על הדירוג שלך ולסכנה, אם אתם רוצים לקנות קישורים מאתרים איכותיים וסמכותיים היכנסו עכשיו לאתר של חברת ואמוס לינק ותצפו בכל רשימת האתרים שלהם >> https://www.vamos-link.co.il/