כותרת
> C;
1/1
חדשות

"הטורבו" של ביה"ח "מזור" בעכו המנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין פרשה לאחר 24 שנים בתפקיד ו-45 שנה במערכת הבריאות

עכו חדשותפורסם: 06.05.21 , 12:46ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

באירוע פרידה מרגש שהתקיים באודיטוריום בביה"ח "מזור" בעכו כיבדו בנוכחותם את המנהלת האדמיניסטרטיבית הפורשת נעמי אסולין : מנהלת ביה"ח ד"ר קרן גינת , יו"ר ההסתדרות בגליל המערבי אשר שמואלי, יו"ר נעמ"ת במרחב עופרה אלקיים, יו"ר ארגון המנהלים האדמיניסטרטיביים בבתי החולים שמעון סבח, מנהלת הסיעוד בחטיבת בתי החולים במשרד הבריאות ענבל ירקוני, מנהלים אדמיניסטרטיביים מבתי חולים ברחבי הארץ ורבים נוספים

__________________________________

מנהלת ביה"ח "מזור" ד"ר קרן גינת הודתה לנעמי אסולין על עבודתה רבת השנים בביה"ח: "נעמי יקרה את אישה פורצת דרך ואוהבת את הזולת. הקפדת על כל פרט ואני מודה לך על העבודה רבת השנים. למדתי ממך רבות". יו"ר נעמ"ת במרחב עופרה אלקיים: "תודה על החיבור בינינו שהיה מיידי, היה קליק מהרגע הראשון. תודה רבה על הכל".

יו"ר ההסתדרות בגליל המערבי אשר שמואלי: "נעמי אסולין היא מנהלת מנצחת! היחסים בין הנהלת ביה"ח להסתדרות מצויינים. מאז שנעמי נכנסה לתפקיד לפני כ-24 שנה היה שקט וההצלחה שלך והדאגה שלך לרווחת העובדים היו השקט שלנו". אשר שמואלי איחל הצלחה לאייב צוקרמן המנהל האדמיניסטרטיבי החדש בביה"ח מזור.

המנהלת לשעבר של ביה"ח "מזור" בעכו פרופ' אילנה קרמר "נעמי היא טורבו וחדה כתער. סיעור מוחות עם נעמי זה תענוג. כאשר מדברים על מזור מדברים על נעמי וכאשר מדברים על נעמי מדברים על מזור". יו"ר ארגון המנהלים האדמיניסטרטיביים בבתי החולים שמעון סבח :"השקעת ונתת במשך שנים רבות בהצטיינות ובמסירות. אני מאחל לך הצלחה בהמשך דרכך".

מנהלת הסיעוד בחטיבת בתי החולים במשרד הבריאות, ענבל ירקוני: "את באמת משהו מיוחד. תודה מכל החטיבה. תודה גם על הראייה הלאומית. השארת בי ניצוץ של דוגמה שאני אקח איתי הלאה".

בעלה של נעמי, יעקב אסולין: "אנחנו כאן במעמד מרגש מאוד. נעמי חותמה 24 שנים במזור ו-45 שנה במערכת הבריאות. השם של האדם מעיד על אופיו ואישיותו ושמך הולם אותך במשפחה, בעבודה ובחברה הסובבת אותך. בהליכותייך, בדיבורך ובמעשייך. את מנהיגה מלידה. אני מודה לכל הצוות המופלא. כאן בביה"ח אתם מבטאים בצורה הטובה ביותר את אהבת האדם באשר הוא".

בנה של נעמי, הרב יאיר אסולין אמר: "אמא היקרה שלנו, היום סופרים 24 שמציינים שלמות. 24 שנות עשייה לתפארת בדרכך הייחודית והתומכת. מערכת הבריאות הרוויחה נכס עוצמתי".

נעמי אסולין הודתה בהתרגשות: "אחרי 24 שנה אני מסיימת את תפקידי בגאווה ובסיפוק. תחושת השליחות תלווה אותי כל חיי. אין לי מילים. לתאר את ההתרגשות שלי כעת. תודה לבורא עולם שזימן לי אתכם. עובדי ביה"ח מכל הסקטורים עושים נאמנה את עבודתם. השנה האחרונה הוכיחה את הערבות ההדדית. בזכות העובדים ביה"ח ממלא את תפקידו וייעודו. תודה על מה שעשיתם לי מהבוקר. מחמם את הלב. אין מאושרת ממני. תודה רבה".

בנוסף, אמרה נעמי אסולין: "אני מוקירה ומעריכה מעומק את ליבי את מי שסייעו לי בתפקידיי. תכוונו גבוה ותהפכו את המטרות להישגים".

צילום: oz הפקת אירועים ציון בדש

צילום: oz הפקת אירועים ציון בדש