כותרת
> C;
1/1
נדל"ן וכלכלה

המשרד שלכם בעזריאלי עכו קרוב מתמיד

עכו נדל"ן וכלכלהפורסם: 06.02.20 , 15:01ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קבוצת עזריאלי מקימה בעכו את פרויקט המשרדים הגדול ביותר בגליל המערבי,
הכולל שתי קומות מסחר חדשניות על גג קניון עזריאלי עם נוף מרהיב לים ונותני שירות

קבוצת עזריאלי בעיצומו של בניית פרויקט ייחודי מסוגו הכולל את שטח משרדים הגדול ביותר בגליל המערבי. עלות הקמת הפרוייקט היא כ-80 מיליון שקלים. הפרויקט יכלול שתי קומות חדשות של משרדים על גג הקניון, וישתרע על שטח של 10,000 מטר. הפרויקט זוכה לעניין רב והקמתו תעודד יצירת מקומות עבודה חדשים, תהווה זריקת אנדרנלין למסחר בעיר ותנגיש לתושבים נותני שירות קרובים למקום מגוריהם.

הצפי לאכלוס הפרויקט החדשני הוא עד חגי תשרי 2020, כשהמשרדים מותאמים לשוכרים במגוון התחומים: בית ספר, משרד ממשלתי, רפואת שיניים, מרפאות, רואי חשבון, עורכי דין ובעיקר בעלי עסקים שמאוד חשוב להם להיות בקניון עם כל מעטפת השירותים מסביב והחיבור לקניון הוא מושלם עבורם, כולל מקומות חניה חינם צמודה, וקרבה לתחנת רכבת והמטרונית שתעבור בעתיד ליד הקניון.

בקומת המשרדים החדשה צפויים להיפתח חדר כושר מרהיב של רשת הומלס פלייס, בית ספר לקוסמטיקה, קופת חולים ומשרדים. המרכז יהיה הראשון מסוגו בעיר, תוכניות עתידיות יכללו בית קולנוע חדש שיחובר לקניון ולמרכז העסקים. קומות המסחר החדשות יאפשרו להנגיש שירותים קרובים לבתי התושבים באזור, כך שבין המסעדות וחנויות הבגדים תיווצר תנועה משמעותית של עוברים ושבים. מגרשי חנייה חדשים יוקמו באזור המתחם החדש והחנייה תהיה בחינם, זאת לצד קרבה לתחנת רכבת ותחבורה ציבורית. כמו כן, סמיכות הקניון לבתי המלון בעיר תיתן פתרונות ממוזגים לבילוי המתויר.

מנכ"ל קניון עזריאלי עכו, רפאל בולניק, מספר כי מחלונות הזכוכית שיקיפו את המתחם אפשר יהיה לצפות במפרץ עכו המרהיב, העיר העתיקה וחוף הים הפסטורלי. לדבריו, התכנון האדריכלי הייחודי נועד להכניס אור טבעי אל תוך הקניון ואל קומות המשרדים החדשות וכך ליצור סביבת עבודה מוארת וחסכונית בחשמל. הגישה לקומת העסקים החדשה תתבצע בסיוע חמש מעליות חדשניות.

רפאל בולניק: "מדובר בסטנדרט בנייה ברמה אחרת, כאשר יש משמעות עצומה לכך שחברה כמו עזריאלי מעצימה את המיזם של הקניון ועושה עסקים גם מחוץ למרכז הארץ. עכו נמצאת בתנופת בנייה ומציעים דירה חדשה של שלושה חדרים ב-722 אלף שקל, וזה עושה שינוי נורא גדול. לפרויקט כזה יש משמעות לסטנדרט של הבתים שנבנים בעיר וגם השלכה על המסחר והעסקים בעיר, כי כבר לא צריכים יותר לנסוע רחוק מחוץ לעיר".

לפני שמונה שנים הוחלט בקבוצת עזריאלי, הנחשבת לקבוצת הנדל"ן הגדולה בישראל, להקים קניון בעכו. בשנת 2017 עכו חתמה על הסכם גג על מנת להכפיל את כמות תושבי העיר, ובימים אלה, נמצאת העיר בשלבים של פיתוח והתחדשות. מהחברה נמסר כי ערך הנדל"ן באזור צפוי לעלות בעקבות קנה המידה העצום של הפרויקט, כשהמחיר למטר רבוע בקומת המסחר יעמוד על 70 שקלים בלבד.

מקבוצת עזריאלי נמסר כי "אנחנו כאן בשביל להישאר ולצמוח יחד עם התושבים עם קומפלקס עתידני בן שלושה מתחמים, שיכלול בידור, צרכנות ועסקים ואף ייצר לעיר מעל 200 מקומות עבודה חדשים. בניית המשרדים בעיצומה, והמעוניינים להבטיח לעצמם מקום מושלם לבית העסק עם נוף פנורמי מוזמנים להגיע ולהתרשם".

למידע ופרטים נוספים >>

צילום: דרור להט

צילום: דרור להט

צילום: דרור להט