כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

הפוגה בימים לוהטים

עכו מדורים נוספיםפורסם: 20.05.20 , 14:29ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: Ritvo photographyצילום תמונות: Ritvo photography

בצפון ובגליל המערבי עם הפארקים והמרחבים היפים ,בחופי הים וביבשה , בישובים הקהלתיים בזמן ששומרים על ריחוק חברתי מצאתי פעילות נפלאה שמביאה ארין דהן אמא לשלושה ילדים 2 בנים ובת ,שהגיע להחלטה שחייבים לשחרר ולהמשיך הלאה.

ארין (34) בעלת תואר ראשון בחינוך גופני בוגרת ונגייט ומורה לחינוך גופני חושבת שספורט בימי הקורנה ואחריה מחזקים, שומרים על הבריאות ,על האדם שבנו קטן וגם גדול, וחשובים לנפש. הספורט בונה גשרים ועוזר לשמר חברויות ישנות וליצור חברויות חדשות. התנועה מאפשרת שחרור ממתחים, ולחץ במיוחד בימים (קורונה) שקשה למצוא משהו משחרר ,הפעילות תגרום לנו לשכוח ולפרוק את כל העומס היום יומי גם בימים רגילים.

ההפעלה הזאת מוציאה אנרגיות ומשחררת כל משתתף. מעבירה תחושת קבוצתיות , מוטיבציה ,יוצרת קשר עין ויד .התחרות יוצרת כיף והנאה.

המים משחררים ומרעננים ומאפשרים למשתתפים להיות פעילים לאורך זמן, יש שמירת מרחק. הציוד הוא אישי במהלך הפעילות

ילדים יכולים בצל הקורונה לחגוג ימי הולדת יכולות להפך לחוויה. ,מסיבות סיום ואחרים. הפעילות מתאימה לקטנים מגיל 6 מסיבות

פעילות ספלאש טאג היא מלחמת מים מרעננת ואקסטרימית

כל שחקן לובש אפוד , לאפוד שורה של חורים בחלק העליון ומיכל קיבול בחלק התחתון במהלך הירי המים נכנסים לאפוד לתא הקיבול וכדור מתחיל לצוף כלפי מעלה כאשר הוא מגיע למעלה המשחק מסתיים

משחק של שעה מחולק למשחקונים המשלבים משחק'

הדגל',כולם על כולם, קבוצה נגד קבוצה ועוד.

אידיאלי לימי הולדת, ימי כיף וגיבוש, סדנאות ODT , מסיבות גיוס ושחרור,בר ובת מצווה ועוד.חובה נעלים סגורות ניתן להוסיף ארוחות ולבנות ימי כיף שלמים ואטרקציות נוספות.צוות ספלאש טאג מגיעים לכל מקום בארץ עם כל הציוד ויפרסו עבורכם זירת לוחמה מאתגרת.

האפודות הן במידה אחת המתאימה לכולם, הן כוללות רצועות מתכווננות שמאפשרות לכם להתאים אותן אישית לפי המידה שלכם.

מטרת משחק ירי המים היא למלא את אפוד המים של היריב שלכם במים.