כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

הצלחה גדולה לייצוג מרכז אֵיי-קאט עכו בוועידת אייפאק בארה"ב

עכו אורח חייםפורסם: 16.03.20 , 11:03ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מרכז אֵיי-קאט לאמנות וטכנולוגיה זכה לייצוג מכובד בוועידת אייפאק, שהתקיימה בוושינגטון DC. מול קהל של 18,000 פעילים ובהם אנשי קונגרס ומדינאים, הציגו אנשי אֵיי-קאט את חזון המרכז ואת הפעילות הענפה הנעשית בעכו, קיבלו תשומת לב מרובה ויצרו קשרים לשיתופי פעולה עתידיים.

הוועידה היא המפגש הלאומי הבולט של אלה העוסקים בקשרי ארה"ב-ישראל, ומעורבות מרכז אֵיי-קאט ממוקדת בהיבטיה החברתיים. בהפקת ענק מרשימה הגיעו פעילים פרו-ישראלים מ- 50 מדינות שונות כדי לשמוע את דבריהם של מדינאים מובילים וקובעי מדיניות אחרים.

צוות המרכז הציג את פעילות אֵיי-קאט בדוכן שפעל במקום, בהשתתפות בפאנלים ובסרט שהוקרן על הבמה המרכזית. הצוות הפעיל דוכן מאובזר ואינטראקטיבי, כולל מסכים שעליהם הוקרנו תמונות וסרטונים, משקפות של מציאות מדומה שזכו לתגובות נלהבות, חומר מודפס והסברים מפורטים שניתנו בעל פה.

ביל סטריקלנד – מקים מרכזי NCAT בעולם, מרק פרנק – יו"ר העמותה, ונעים עביד – מנכ"ל מרכז אֵיי-קאט, השתתפו בפאנלים שונים שהתקיימו בוועידה ועסקו בשאלות חברתיות, הנוגעות בין היתר לחינוך דור העתיד. על הבמה המרכזית הוקרן סרט על מרכז אֵיי-קאט, ובסיומו הופנו הזרקורים אל ביל, מרק ונעים - תמונתם הוקרנה על מסכי הענק באולם וקהל של 18,000 איש הריע להם.

סטריקלנד גאה בהצלחת המרכז בעכו ורואה בו את אוניית הדגל של מרכזי NCAT כולם.

צילום :  מרכז אֵיי-קאט