כותרת
> C;
1/1
חדשות

הקרן לידידות בשיתוף עמידר החדשה במבצע מיוחד לחלוקת תלושי שי לחג בשווי 3 מיליון ₪

עכו חדשותפורסם: 14.09.20 , 09:58ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לקראת החג: הקרן לידידות בשיתוף חברת עמידר החדשה יעניקו תווי שי לחג למשפחות חד-הורית בשווי 3 מיליון שקלים. בתוך כך, כ-6,600 משפחות חד הוריות מהדיור הציבורי ברחבי הארץ יקבלו תווי שי בסך 500 ₪, מתוכן 168 משפחות בעכו, 69 משפחות במעלות תרשיחא ו-46 משפחות בשלומי

סיוע לקראת ערב החג: הקרן לידידות בשיתוף עם חברת עמידר החדשה, זרוע הביצוע של משרד הבינוי והשיכון, יעניקו תווי שי לחג על סך 500 ₪ עבור למעלה מ-6,600 משפחות חד הורית (אלמן, גרוש, רווק וחד הורית) מהדיור הציבורי ברחבי הארץ, מתוכן 168 בתי אב בעכו, 69 בתי אב במעלות תרשיחא, 46 בתי אב בשלומי. הענקת התווים מתבצעת בימים אלה באמצעות אגף קשרי הקהילה של עמידר החדשה ובשיתוף מרכזי השירות של החברה ברחבי הארץ.

קובי שלו אמסלם, יו"ר חברת עמידר החדשה מסר: "תודה רבה לקרן לידידות, שנתנה לעובדי עמידר את הזכות לסייע לדיירות ולדיירי עמידר בפתחה של השנה החדשה. יבורכו כל העושים במלאכה בברכת שנה טובה".

לקראת חגי תשרי הקרן לידידות מחלקת בין היתר מענקים לדיירי הדיור הציבורי, בהיקף של למעלה מ-3 מיליון ₪, מצטרף ל- 15 מיליון שקלים בסך הכל, שהעמידה הקרן לסיוע במזון וביגוד ל-33 אלף משפחות, קשישים, חיילים בודדים וילדי פנימיות.

נשיאת הקרן לידידות, יעל אקשטיין: "משבר הקורונה יצר משבר כלכלי כמותו לא ידענו ואנחנו מתגייסים במלוא העוצמה לסייע למשפחות, קשישים וילדים במזון וצרכים בסיסיים כדי שיצליחו לעבור את התקופה הקשה הזו בשלום ולחגוג את החגים בכבוד. אנו שמחים לראות את הציבור הישראלי מגלה סולידריות ומצטרף אלינו בתרומות נדיבות בעבור מי שאיבד את פרנסתו. גם מאות אלפי תורמינו בארצות הברית ממשיכים ואף מגבירים את תרומתם למרות שהמצב שלהם קשה לא פחות. הסולידאריות הזו היא המגן החברתי שבזכותו ישראל מצליחה לעמוד בכל משבר".

שאול גליקסברג, מנכ"ל חברת עמידר: "מדובר בשיתוף פעולה מבורך עם הקרן לידידות, המגיע בעיצומה של תקופה מורכבת ומאתגרת. תווי השי לחג יסייעו למשפחות רבות ויאפשרו להם לחגוג את ערב החג בצורה ראויה ומכבדת".

הקרן לידידות, מייסודו של הרב יחיאל אקשטיין ז"ל, היא ארגון הסיוע החברתי הגדול במדינה הפועל לחיזוק חוסנה החברתי של ישראל. הקרן, הפועלת באמצעות תרומתם הנדיבה של מעל ל-1.6 מיליון תורמים נוצרים ויהודים אוהבי ישראל ברחבי העולם, חרטה על דגלה סיוע לאוכלוסיות במצוקה וגייסה עד כה מעל ל-5 מיליארד שקלים לביצוע פרויקטים מגוונים, בתחומי העוני והרווחה, העלייה והקליטה וחיזוק מערך ההגנה על העורף הישראלי בשעת חירום.

בתמונה: עובדי מרכז השירות של עמידר בעיר קריית גת מחלקים את התווים

צילום: עמידר

צילום: עמידר