כותרת
> C;
1/1
בריאות

כנס סיעוד בנושא ״אחים ואחיות מתאמי טיפול - הישגים ואתגרים״, התקיים בביה"ח "מזור" בעכו

עכו בריאותפורסם: 21.01.20 , 14:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כנס הסיעוד המיוחד התקיים במרכז הרפואי לבריאות הנפש "מזור" בעכו בתמיכת הנהלת בית החולים - מנהלת המרכז הרפואי פרופ' אילנה קרמר והמנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין שציינו בדבריהן את עליית המדרגה של הסיעוד בביה"ח מזור ואת עבודתן המורכבת והמסורה של האחים והאחיות לטובת המטופלים ומשפחותיהם. הכנס אורגן ע״י סגן מנהלת הסיעוד נאהי דאוד ששימש כיו״ר וועדת ההיגוי והשתתפו בו צוות בית החולים, אורחים מבתי חולים אחרים ונציגי חוגים לסיעוד שנהנו מהרצאות מעניינות ומלמדות של צוות הסיעוד שהוצגו במקצועיות רבה

מנהלת שירותי הסיעוד בביה"ח "מזור" בעכו איה ארבל, "בחרנו להדגיש בכנס בנושא ״אחים ואחיות מתאמי טיפול - הישגים ואתגרים״ את פעילותה של קבוצת אחים ואחיות איכותית, כאשר כל אחד מהם מרכז נושא טיפול בתחום מומחיותו ומהווה משאב של ידע ושל טיפול והדרכה גם למטופלים וגם לצוות".

איה ארבל, אמרה עוד, "כל הפעילות מושתתת על הערך של מרכזיות המטופל ועל השאיפה לתת למטופל מענה מותאם לו שישפר את בריאותו, את תחושת הרווחה שלו ואת איכות חייו. בנוסף שנת 2020 הוכרזה ע״י ארגון הבריאות העולמי כ'שנת האחות' ובכנס, חשפנו את הלוגו ואת הברכה של ד״ר שושי גולדברג - האחות הראשית הארצית לאחים ולאחיות."

התמונות באדיבות מנהלת הסיעוד בביה"ח "מזור" בעכו איה ארבל

 

התמונות באדיבות מנהלת הסיעוד בביה"ח "מזור" בעכו איה ארבל