כותרת
> C;
1/1
חינוך

מאירה לחיאני מאמית קנדי עכו - מורת המאה

עכו חינוךפורסם: 14.11.21 , 12:30ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

"מורת המאה", המורה המצטיינת בחינוך הדתי, לשנת התשפ"ב, היא מאירה לחיאני, המחנכת הותיקה והמוערכת של בית החינוך אמית קנדי עכו.

כבר שנים רבות שלחיאני מובילת חברה וחיבורים בבית החינוך ואף יזמה את פרויקט ההתנדבות 'לעשות טוב למישהו אחר' בכל כיתות בית הספר, המעצים את ההתנדבות של כל תלמיד ותלמיד בצורה סדירה.

לחיאני, מחנכת ומורה למתמטיקה, מפעילה את התלמידים יחד עם הצוות החינוכי ויזמה בשנים האחרונות מבצעי בניית סוכות לקשישים ובעלי מוגבלויות ברחבי העיר, הפעלות משמחות לחג הפורים בקרב ילדי חינוך מיוחד, מבצע איסוף תרומות ותנורים שיחממו לנזקקים וקשישים את החורף, ארגון ערב הוקרה לפצועי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, חיזוק ילדי הגבול בעת מתיחות בטחונית ועוד.

בנימוקי הבחירה ציינה ועדת השיפוט, בראשות שוש נגר מ"מ ראש מנהל החינוך הדתי ומיכל דה-האן סגנית ראש המנהל ויו"ר ועדת מורי המאה - כי מאירה היא פורצת דרך, מצטיינת המובילה לקידום הישגים לימודיים וערכיים, תוך השקעה ומסירות ומתוך רוח גדולה של חזון החמ"ד ותכניותיו.

בתגובה לזכיה אמרה מאירה לחיאני: "אומנות החינוך היא ראשית כל לאהוב אותה, לאהוב את התלמיד ולהעניק לו כל שבאפשרותך כדי לממש את עצמו".

אתי צברי, מנהלת בית החינוך אמית קנדי עכו: "מאירה לא רק מובילת חברה וחיבורים, בDNA שלה היא מהווה חלק משמעותי מקהילה תוססת, יוזמת, יוצרת, מאפשרת, אוהבת וחמה כלפי כל התלמידים ומשפחותיהם. בכל דבר עומדת בראש, תמיד רוצה לעזור, לתמוך, לחדש. כל רעיון שבא לפתחה – ישר מרימה אותו. כל עזרה שצריך – היא הראשונה. מאירה היא עמוד התווך של קהילה חינוכית אמית עכו".

אמית עכו - מאירה לחיאני מורת המאה