כותרת
> C;
1/1
ספורט

מה זה ביטוח נסיעות לחופשת אקסטרים

עכו ספורטפורסם: 21.04.21 , 08:02ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אוהבים למצות כל חוויה עד הסוף? אם גם אתם חולי אדרנלין וכל טיול שלכם כולל פעילויות אקסטרים שונות, אתם צריכים לבטח את עצמכם כראוי. ביטוח נסיעות לחו"ל מתחלק על פני שטח רב ומסלולים שונים, עקב חובבי האקסטרים הרבים בארץ ישנו מסלול המיועד לטסים לחו"ל עבור פעילויות כמו סקי, טרקטורונים, גלישה ועוד…

ביטוח נסיעות לחו"ל - מחיר מסלול אקסטרים

מטבע הדברים המחיר של ביטוח אקסטרים יהיה יקר יותר, בסופו של דבר חברת הביטוח מקווה ככל הניתן שלא נצטרך להפעיל את הביטוח. עם זאת, הסיכויים להפעלת הביטוח בקרב חובבי אקסטרים גבוהה יותר בשל הסיכון הגדול שיש בפעילויות אלה. המחיר משתנה בהתאם לסיכון, ובהתאם לפרטיו האישיים של המבוטח, כך חברת הביטוח יכולה לאמוד את ההוצאות הנלוות שעלולות להיות במקרה של פגיעה. ביטוח נסיעות לחו"ל עבור חובבי אקסטרים אינו זהה בכל המקרים, הוא משתנה בהתאם לרמה בו תרצו להיות מבוטחים. האם תרצו להיות מבוטחים באופן מצומצם רק בפגיעות גוף ברמה מסוימת? האם תרצו גם פינוי במקרה הצורך ועוד… לדעתנו, עדיף שלא לקחת סיכון בבחירת הביטוח המקיף ביותר.

ביטוח נסיעות לחו"ל - כיסוי מסלול אקסטרים

אין איך לברוח מזה, מי שאוהב אקסטרים לא יכול להפסיק לקבל את כל האדרנלין בגוף… גם אם זה כרוך בסיכון. כאשר אתם נמצאים בחו"ל אתם רוצים למצות כל רגע, לא לוותר על חוויה שאפשר לאסוף בדרך, וכמובן להנות מפעילויות שלא נוכל למצוא בארץ. שימו לב להבדל בין טיול סטנדרטי ובין טיול אקסטרים, בעוד שטיול סטנדרטי הינו טיול שיכול לכלול פעילות אקסטרים, אך אינו מתמקד בכך, הפעילויות הן דבר שולי. מצד שני, עבור טיול אקסטרים יש לקחת בחשבון שמדובר על טיול שבסיסו אקסטרים, חופשות סקי, גלישה, אופנועים וכן הלאה…

הביטוח הבסיסי של חובבי האקסטרים למעשה מבטח אתכם מפגיעות גוף שונות הנגרמות עקב פעילות אתגרית שביצעתם. אך אם לדוגמא אתם נמצאים בטיול של אחרי צבא ואתם לא יודעים בכל פעם מתי תפגשו בפעילות אקסטרים, תוכלו לבחור ביטוח מתאים של תרמילאים. המטרה היא שבסופו של דבר יהיה לכם ביטוח שמכסה אתכם באופן מקיף בהתאם לטיול שלכם. אם אתם תרמילאים, חובה עליכם לבחור בביטוח אשר מעניק לכם כיסוי של איתור וחילוץ. חופשות סקי מחייבות את המבטח לדאוג לביטוח המכסה מפני פגיעות גוף. ברגע בו תציינו בפני חברת הביטוח את אופי הטיול ואת הפרטים האישיים שלכם, החברה תציע לכם מסלולים מותאמים אישית.

לסיכום

אי אפשר למנוע מחובבי אקסטרים פעילויות אקסטרים, אבל כן אפשר לדאוג לביטוח מקיף אשר ירגיע את כל הסובבים. ביטוח נסיעות לחו"ל הינו פרט חובה עבור כל מטייל, ולא משנה איזה סוג טיול הוא בוחר. ביטוח נסיעות יכול לחסוך לכם הוצאות המגיעות לגובה של עשרות ומאות אלפי שקלים.