כותרת
> C;
1/1
אירועים

מה חשוב לקחת בחשבון כשמתכננים אירוע?

עכו אירועיםפורסם: 16.02.20 , 09:36ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם אתם עורכים בקרוב אירוע - ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה או חתונה - מן הסתם אתם כבר יודעים שלצד השמחה וההתרגשות, יש גם לא מעט לחץ. כל אחד וכל אחת רוצים שהאירוע שלהם יהיה מושלם, וכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים נדרשים תכנון מדויק ותשומת לב למספר סוגיות חשובות.

רשימת מוזמנים נכונה

ההחלטה הראשונה שכדאי להקדיש לה תשומת לב היא רשימת המוזמנים. מעבר לרגישויות הרבות, זו גם החלטה חשובה בהיבט הכלכלי. כשלמשל מחפשים אולמות לבת מצווה, מספר האורחים הצפוי מסנן חלק מהאופציות, וקצת חבל להפסיד מקום איכותי ולא יקר רק בגלל שהוא מתאים ל-250 איש וברשימה שלכם יש 350 אם ממילא יותר מ-100 מוזמנים לא יגיעו. בהתאם ההמלצה היא לכלול ברשימה רק את מי שאתם מעריכים שיש סיכוי גבוה שאכן ישתתף באירוע שלכם.

מועד האירוע

המועד המדויק של האירוע משפיע במידה בלתי מבוטלת על העלות שלו - לדוגמה יום חמישי יקר יותר מימים אחרים, החורף זול משמעותית בהשוואה לקיץ ויש עוד שיקולים שאולמות אירועים מתייחסים אליה כשהם מספקים הצעת מחיר. בהתאם מומלץ, במידת האפשר כמובן, לנסות להתגמש לגבי התאריך. כמובן שאם מחפשים אולם אירועים לברית מילה אי אפשר לחכות למועד משתלם, ובאופן דומה לא כדאי לחגוג בר מצווה בחורף לילד שנולד בקיץ רק בגלל שהמחיר נמוך יותר, אבל גם כך יש מקום לגמישות, שיכולה להיות מאוד משתלמת.

לוקיישן

אירוע מוצלח הוא כזה שמתקיים במקום מוצלח, ומקום מוצלח הוא כזה שמציע נוף מרהיב ומרחיב את הלב. אולם אירועים לחתונה קטנה על הים הוא לוקיישן מושלם לחתונות, בריתות ומסיבות בת/בר מצווה, כמו גם לאירועים עסקיים - הנוף של הים התיכון מעורר אצל כל האורחים תחושות חיוביות במיוחד, הרקע לתמונות שמצולמות במהלך האירוע מחמיא והחיבור לסביבה תורם גם הוא לנחת של המשתתפים.

ציוד מקצועי ושירות קשוב

את רשימת המרכיבים העיקריים ליצירת אירוע מושלם משלימים אבזור מושקע ושירות מכל הלב - בדיוק מה שתקבלו במתחם טופז על הים, אולם אירועים בעכו (ליד חוף התמרים) שמציע גם נוף מהיפים בארץ, גם מערכות תאורה והגברה מתקדמות וגם צוות מיומן להפליא שמספק שירות אישי. כדי לשריין את המועד הנוח ביותר מבחינתכם, לכל גודל של רשימת אורחים, מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי של טופז בטל' 04-9918028.

קרדיט: TOPAZ על הים