כותרת
> C;
1/1
חדשות

נחנך הסניף ה-115 של ארגון "יד שרה" בעכו

עכו חדשותפורסם: 16.12.19 , 11:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר עכו שמעון לנקרי ציין לשבח את הפעילות הענפה שמוביל הרב לופוליאנסקי יחד עם רעייתו בכל רחבי המדינה ואמר: "אנשים כמוך יש מעטים. מפעלי החסד של 'יד שרה' הם מהחשובים והבולטים במדינה, וכי הסניף בעכו ילך ב"ה ויתרחב וייתן שירותים לכל דורש"

במעמד הרב אורי לופוליאנסקי, מייסד ארגון "יד שרה", ראש העיר עכו, שמעון לנקרי, סגניו זאב נוימן ואדהם ג'מל, מנכ"ל העירייה אוהד שגב, רב העיר עכו, הרב יוסף ישר, מנכ"ל "יד שרה", משה כהן ואורחים רבים נחנך בסוף השבוע שעבר הסניף ה-115 של "יד שרה" בעכו.

הסניף הוקם במקלט ציבורי ברחוב גיבורי סיני 29 והוא נותן מענה לציבור הרחב בימי שני וחמישי בין השעות 9:30-12:30 וביום ג' בין השעות 18:00-20:00.

במהלך טקס חנוכת הסניף סיפר הרב לופוליאנסקי, כי לפני כשנה קיבל פנייה מסגן ראש מנהל הרווחה יהודה ויסקין להקים את הסניף בעיר וזה היה מרגש, כלשונו. "אני מודה לראש העיר עכו שזכה ובחר צוות מסור בהובלת המנכ"ל כדי לקדם את הקמת הסניף בעכו", הוא אמר. עוד הוסיף הרב לופוליאנסקי: "החזון של הקמת מרכז השירותים של 'יד שרה' מגיע לכדי מימוש ועכו עוברת למרכז".

ראש העיר עכו שמעון לנקרי ציין לשבח את הפעילות הענפה שמוביל הרב לופוליאנסקי יחד עם רעייתו בכל רחבי המדינה ואמר: "אנשים כמוך יש מעטים". עוד אמר לנקרי, כי מפעלי החסד של "יד שרה" הם מהחשובים והבולטים במדינה, וכי הסניף בעכו ילך ב"ה ויתרחב וייתן שירותים לכל דורש. "כן ירבו אנשים כמוך", אמר לנקרי לרב לופוליאנסקי.

את הטקס הנחתה בטוב טעם ראשת מנהל הרווחה, עדי מקל שיחד עם צוותה קידמו את המיזם המבורך בעיר.

לאחר דברי הברכה נגזר הסרט ונקבעו המזוזות בסניף החדש וכן חולקו תעודות הוקרה למתנדבים.

בשלב ראשון, בסניף בעכו יינתנו שירותים של השאלת ציוד רפואי שיקומי, אשפוז בית, מרכז תצוגה והדרכה, מרפאת שיניים ניידת למרותקי בית והתקנת לחצני מצוקה למוקד ההצלה והחירום.

צילומים: דוברות עיריית עכו

 

צילומים: דוברות עיריית עכו

 

צילומים: דוברות עיריית עכו

 

צילומים: דוברות עיריית עכו