כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

נפתחה ההרשמה לביקור בשמורות הטבע והגנים הלאומיים במהלך חג הפסח וימי חול המועד

עכו טיולים ותיירותפורסם: 16.03.21 , 11:31ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רשות הטבע והגנים: נפתחה ההרשמה לביקור בשמורות הטבע והגנים הלאומיים במהלך חג הפסח וימי חול המועד עם שלל הפעלות וחוויות לכל המשפחה

רשות הטבע והגנים מזמינה את הציבור לקחת חלק במגוון רחב של פעילויות וחוויות ייחודיות לכל המשפחה בימי חג הפסח וחול המועד בעשרות גנים לאומיים ושמורות טבע ברחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום.

*המופעים במסגרת שיתוף פעולה עם מפעל הפיס ובמימון מפעל הפיס*

בצל הנחיות הקורונה והתו הסגול הכניסה לאתרים תתאפשר רק בתיאום ביקור מראש באמצעות אתר האינטרנט של רשות הטבע והגנים. זאת בין היתר על מנת להימנע מעומסי מטיילים בלתי צפויים ומהתקהלויות

ברשות הטבע והגנים נערכים להגעתם של מאות אלפי מטיילים לגנים הלאומיים ולשמורות הטבע ברחבי הארץ בימי חג הפסח ובחול המועד ובמסגרת זאת יוצע למטיילים מגוון הפעלות, הדרכות וחוויות לכל המשפחה המותאמות להנחיות התו הסגול. ביניהם מוקדי ביקור חדשים באתר קיימים וגם 4 אתרים חדשים שנפתחים לקראת חג הפסח.

כל אלה מתווספים למסלולי טיול רבים בשמורות הטבע והגנים הלאומיים בהם ניתן לטייל בתקופה יפה ופורחת זו של השנה. במסגרת זאת רשות הטבע והגנים תציב כ-70 תחנות מידע והסברה בכניסה למסלולי הטיול המבוקשים במגוון שמורות וגנים לאומיים ברחבי הארץ, בהן המטיילים יוכלו לקבל הדרכה והכוונה למסלולי הטיול , תזכורת על כללי הטיול הבטוח ומידע על ערכי הטבע, הנוף והמורשת באזור. כמו כן יחולקו למטיילים שקיות לאיסוף האשפה. מידע מפורט על תחנות המידע באתר האינטרנט של הרשות.

שמור טבע החולה, צילום: דורון ניסים רשות הטבע והגנים