כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

עיצוב בית פרטי

עכו סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 13.03.22 , 12:10ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחת השאלות נפוצות ביותר בתחום הבתים הוא איך לעצב בית פרטי, ככה שיהיה מושלם ומיוחד? המון אנשים לרוב מחפשים פתרונות איך לעצב את הבית שלהם בזול או לעצב בעצמם. במאמר הבא אנו נסביר בדיוק איך לעצב בית פרטי באופן מושלם ואיך מטבח חוץ בצפון משתלב פשוט מדהים בחצר הביתית שלכם גם עם הנופים הירוקים.

עיצוב פנים לבתים פרטיים

לפני כל עיצוב ושינוי בבית שלך, צריך לצאת מנקודת הנחה מה הכי חשוב לך האם אתה רוצה ליצור סביבה הרמונית? או בית כפרי? או תהיה מעוניין בעיצוב הרבה יותר מודרני ועכשווי? הינה כמה כיווני חשיבה שבזכותם תדע איך לעצב את הבית והחצר שלך.

  1. קירות - אחרי חשיבה נכונה והתייעצות עם אנשי מקצוע, נתחיל לעצב את בסיס הבית שזה הקירות. קיר ריק מצבע זה לא נראות נקייה. לכן מאוד חשוב לתת דגש לקירות ולהתאים עיצוב שמתאים לך למשל: צבעים טרנדיים עכשוויים, יצירות אומנות, אקססוריז וכדומה.
  2. תאורה - מאוד רצוי לתת דגש בבחירת התאורה באופן נכון מבליט את צבע הקירות וייצור הרמוניה וחמימות.
  3. סלון וחדרים - שלב נוסף הוא שימוש נכון במרחב. הסלון והחדרים הם מקום מנוחה. בחירת הספות אקססוריז לחדרים מאוד משפיע על הנראות של כל הבית. לכן לפני בחירת הסלון או המיטות לחדרים, מדידה נכונה של המקסימום שטח שיש בבית ותכנון נכון לפי מידות יביאו תוצאות מאוד יפות וסידור נכון של כל הריהוט.
  4. מטבח פנים - רצוי להתאים את המטבח לקו העיצוב הכללי של הבית, המטבח הוא חלק בלתי נפרד מהנראות ורצוי להתייחס לעיצוב שיש סביבנו ולדאוג להתאים את המטבח בצורה נכונה לחלל.
  5. עיצוב חצר או עיצוב גינה - אזור החצר לרוב לבושה בספות חוץ ושולחן ישיבה. כיום נהיה מאוד טרנדי להוסיף מטבחים גם לחצר הבית. תוספת של מטבח חוץ יוקרתי לחצר הבית מאוד מועילה ונוחה לאירוח. באזור הצפון מזג האוויר נוח יחסית במשך רוב ימות השנה. ועקב כך התפתחה תרבות שלמה של אירוח ובילוי באזור החיצוני של הבית. זאת אכן תופעה נפוצה כיום להתקין מטבח חוץ בצפון, על מנת להנות מהאפשרות לארח. אפשר לשלב כיום מגוון רחב של סוגי מטבחי חוץ מה שחשוב לבחור אנשי מקצוע מתמחים שיבנו לך מטבח חוץ יוקרתי לטעמך האישי.

סיכום הדברים -

הבית הפרטי שלנו הוא אמירה אישית וזה דורש קו עיצובי נכון ומותאם לכל החדרים, אין בדיוק סגנון ברור וחד משמעי העדיפות היא לא להיצמד לסגנון ספציפי ולתת לעצמך לשלב. עיצוב בית פרטי הוא הרבה מעבר לסגנון זה הרבה יותר עדין במיוחד כשמדובר על האזור הפרטי שלך לכן כך מאוד חשוב לבחור במקצועיות ולהדריך באופן ברור את אנשי המקצוע לתוצאה שאתה מחפש בכל הפרטים הקטנים.


המאמר באדיבות אל אל קינצו - מטבחי חוץ בצפון