כותרת
> C;
1/1
חדשות

עשור לנשף "חג החגים" בעכו

עכו חדשותפורסם: 23.12.19 , 15:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מאות מתושבי העיר עכו והסביבה השתתפו בנשף "חג החגים" שנערך בסוף השבוע שעבר באולמי טופז בעכו. האירוע פרי יוזמה של עמותת קשת וארגון רוטרי נערך במעמד ראש העיר עכו, שמעון לנקרי, שופטי בית המשפט העליון לשעבר פרופ' אליקים רובינשטיין וסלים ג'ובראן, השופט זאיד פלאח, מנכ"ל העירייה אוהד שגב ואורחים נוספים. עוד השתתפו מזכ"ל הבהאי העולמי דיויד רוטשטיין ויו"ר עמותת חזון נשות עכו, ד"ר ג'נאן פראג'-פלאח. את האירוע הנחה ח"כ לשעבר, זוהיר בהלול.

"אנו מתברכים במנהיגותו של ראש העיר עכו שבאה לידי ביטוי בפיתוחה של העיר עכו ובשגשוגה ובמיוחד בתחום החיים המשותפים", אמר יו"ר משותף של עמותת קשת, חיים אסולין שפתח את הערב בדברי ברכה.

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי בירך את מארגני האירוע, שציינו עשור לקיומו של הנשף. "מדינת ישראל נמצאת באחת מהשעות הקשות שלה, שבה תוקפים את מוסדות השלטון והחוק. זו תקופה שלא היתה בישראל. לצערי הרב, היום השיח ברשתות הפך לשיח אלים ולא מכבד".

לנקרי יצא בקריאה ואמר: "זה הזמן להפוך את הגלגל ולהראות לכולם שיש צדדים טובים ויפים בחברה הישראלית, בדיוק כפי שקורה הערב באירוע 'חג החגים' בעכו. אנו חיים ביחד בעיר אחת וצריכים לשמור אחד על השני, שאם לא נעשה זאת החברה הישראלית לא תוכל להתקיים".

במהלך הערב הוענקו תעודות הוקרה לשחקני העבר של קבוצת הפועל עכו, נביל מנסור ואלברט אדרי שהטביעו את חותמם בשמירה על מרקם היחסים שבין יהודים וערבים באמצעות המצויינות בספורט. את האירוע הנעימו שולי ומשה דיין.

צילומים: דוברות עיריית עכו