כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

קורס לק ג'ל – לבחור את המקום הנכון

עכו טיפוח ויופיפורסם: 27.02.20 , 10:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אחת השאלות שעומדות בפני צעירים וצעירות שמעוניינים ללמוד במקום כזה או אחר, היא כיצד לבחור את המקום הנכון עבורם. מאחר ולא פעם קיים מבחר גדול של מקומות, מבחר גדול של קורסים, אז הבחירה היא לא חד משמעית, היא לא פשוטה. צריך לבחון היטב את הפרמטרים השונים, בטרם קובעים על בסיס מה מקבלים את ההחלטה, וכמובן, יש לקבל את ההחלטה בסופו של דבר, איפה לומדים.

דוגמא לכך אפשר לראות בקרב צעירות שמעוניינות ללמוד קורס לק ג'ל. מדובר בקורס שנמשך אומנם מספר שבועות, קורס יחסית קל, בוודאי עבור צעירות שמגיעות מהתחום, כלומר כאלה שעבודות בבניית ציפורניים או בעבודות סמוכות לכך. אך עם זאת, יש לבחון את הפרמטרים על פיהם מתקבלת בסופו של דבר ההחלטה, איפה ללמוד. אפילו אם מדובר בקורס יחסית קל, אף אחת לא רוצה להירשם לקורס שלא יספק לה מענה מקצועי שלם וכולל, קורס שלא יספק לה את כל המידע והכלים הדרושים בשביל לעסוק במקצוע.

קורס לק ג'ל הוא אחד הקורסים הייחודים שיש במקצועות היופי, מאחר והוא מספק לנרשמות אליו, מגוון רחב של אופציות תעסוקה. בין אם זה אומר, שהן יכולות לעבוד כשכירות או כעצמאיות עם סיום הקורס, ובין אם זה אומר, שהן יכולות לעבוד במקצוע זה בכל מקום. הן לא חייבות לעבוד בו, בהכרח ביישוב בו הן מתגוררות או אפילו בישראל. זה היופי במקצוע, זה מאפשר גמישות תעסוקתית רבה.

לפני שנציג כמה פרמטרים לבחירה נכונה של הקורס, חשוב להבהיר, כל בחורה תקבע את הפרמטרים הנכונים עבורה ואת סדר העדיפויות הנכון לה. הרי ברור שעבור כל אחת, יש פרמטרים אחרים שיכולים להשפיע על תהליך הבחירה בסופו של דבר.

איך מקבלים החלטה בצורה נכונה

דבר ראשון ועיקרי שיש לבחון, זה את המקום עצמו. מה הוא מציע, מה הוא כולל, עד כמה המקום נחשב איכותי, מקצועי, עד כמה למקום יש מוניטין טוב בתחום.

דבר שני שיש לבחון הוא יותר ספציפי ומתעסק בשאלה של הקורס, עד כמה הקורס מקצועי, איכותי, מה תוכנית הלימודים שלו ועד כמה היא מעודכנת ורלוונטית. סביר להניח שעם הזמן משתנים האמצעים והכלים, עם הזמן אפשר למצוא דברים שונים שניתן להפיק מהם תועלת לצרכים מקצועיים ואחרים. הקורס צריך לספק את כל המענה המקצועי וכן מענה בתחומים אחרים, שיכולים לעזור לנרשמות אליו, להצליח בתחום.

דבר שלישי שיש לבדוק זה כל העניין הפרוצדוראלי. בסופו של דבר, מדובר בעלויות, מדובר בזמן, מדובר בתקופה בה יהיה צורך לוותר על שעות עבודה, לכן, חשוב לבחון את הפרטים הנ"ל מכל היבט, על מנת לקבל בסופו של דבר את התשובה הנכונה, כלומר, איפה נכון לעשות את הקורס ובאילו תנאים זה אפשרי.

צילום מהמאגר http://pexels.com/