כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

54 עובדים חדשים נקלטו מחודש ינואר בביה"ח "מזור" בעכו

עכו אורח חייםפורסם: 06.10.19 , 14:05ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביה"ח "מזור" בעכו במגמת צמיחה ושדרוג. בטקס חגיגי, שהתקיים באודיטוריום בביה"ח מזור בעכו, הוענקו תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים הוענקו כתבי קביעות ל- 13 עובדים, וכמו כן, נפרדו מעובדים שפרשו לגמלאות. מנהלת ביה"ח ,פרופ' אילנה קרמר, השתמשה בהזדמנות החגיגית כדי לעדכן את הצוות בתכניות להתפתחות לשנת 2020, "כל המחלקות הסגורות יסיימו תהליכי שיפור ושדרוג עם מרחבים עשירים ונוחים יותר הן למטופלים והן לצוות"

יש כבוד לעובדים. את האירוע חגיגי, שהתקיים בביה"ח "מזור" בעכו, כיבדו בנוכחותם מנהלת ביה"ח פרופ' אילנה קרמר, המנהלת האדמיניסטרטיבית נעמי אסולין, יו"ר ההסתדרות במרחב גליל מערבי, אשר שמואלי, יו"ר נעמ"ת בעכו נעמ"ת עפרה כהן אלקיים, יו"ר ועד הרופאים בביה"ח ד"ר גסאן כיאל, יו"ר ועד האחים והאחיות גב' אלה ממן ויו"ר ועד עובדי מנהל ומשק מר דוד חזן .

מנהלת ביה"ח "מזור" בעכו פרופ' אילנה קרמר אמרה עוד באירוע, "יש לנו את הזכות להיות בעידן של מהפכה אמיתית בתוך המקצוע בתנאים, בתשתיות ובגישה". בנוסף, אמרה, פרופ' קרמר "יש שינוי יסודי בהתנהלות ושינוי בכלי ההתמודדות בטיפול באחד האתגרים הקשים שהוא ההתמודדות עם אלימות מטופלים . כל זה בזכות ההשקעה של כל העובדים במארג מופלא מתוך עבודת שליחות."

המנהלת האדמיניסטרטיבית של ביה"ח נעמי אסולין, סקרה את השינויים המבוצעים בביה"ח ויחד עם מנהלת ביה"ח פרופ' קרמר, שיבחה את העשייה של צוות ביה"ח. עוד ציינה נעמי אסולין כי מחודש ינואר נקלטו בביה"ח 54 עובדים חדשים.

במהלך האירוע החגיגי, הוענקו כאמור תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים, כתבי קביעות לעובדים, מדליות הוקרה ל-20 עובדים המציינים 25 שנות עבודה בביה"ח וכמו כן, נערכה פרידה מעובדים שפרשו לגמלאות.

נעמי אסולין הדגישה בדבריה את חשיבות עבודת השטח ועבודת המטה על הטמעת קוד אתי "השכלנו לעגן קוד אתי, בתהליך שיתופי של עובדים ומנהלים במאמץ להטמיע ערכים של שמירה על כבוד האדם, יושרה מקצועית, שיח ותקשורת נאותים עבודת צוות ודוגמא אישית"

יו"ר ההסתדרות במרחב גליל מערבי, אשר שמואלי, שיבח את שיתוף הפעולה בין ההסתדרות ונעמ"ת לבין הנהלת ביה"ח והביע את תקוותו להמשך שיתוף הפעולה. יו"ר נעמ"ת במרחב עפרה כהן אלקיים, הדגישה את שיתוף הפעולה בין האיגוד המקצועי להנהלת ביה"ח.

יו"ר ועד הרופאים בביה"ח ד"ר גסאן כיאל, ברך את העובדים וציין כי, "הוועד קיבל השנה אפס פניות וזה מדבר בעד עצמו, הצטרפו רופאים חדשים לבית החולים - ברוכים הבאים".

בנוסף, בירכה מנהלת שירותי הסיעוד בביה"ח איה ארבל את סגן מנהלת שירותי הסיעוד נאהי דאוד, שזכה בעובד מצטיין. כמו כן נבחרה ד"ר מרגנית כרמון , מנהלת אשפוז יום , לעובדת מצטיינת וכצוות מצטיין נבחר צוות עובדות משק שבעבודתן המסורה תורמות לשיפור מתמיד ברמת הניקיון לרווחת המטופלים.