כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

אופני טרק סניף עין המפרץ- איכות ושירות

עכו תרבות ופנאיפורסם: 27.04.21 , 12:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

פליקס ברון, נהרייני לשעבר ותמר לוריה מבית שערים החליטו לאחד כוחות לשירות כל צרכני האופנים בגליל המערבי ובמיוחד אופניים מקצועיות לכאלה שאינם מתפשרים על השירות והאיכות.

בחנות תוכלו למצוא אופניים מגיל גן ועד הגיל השלישי, עם אחריות ושירות מהטובים ביותר במדינה.

אופני טרק עין המפרץ מייצגים את סי.טי.סי, חברה לסחר אופניים בע"מ שהיא היבואנית של TREK, היא אחת מ-3 חברות האופניים הגדולות בישראל.

החברה הוקמה בשנת 1980 ע"י אריה פרזנטי, לאחר עשר שנות עבודה במפעל משפחתי ליצור אופניים.

בתחילת פעילותה שיווקה החברה באופן בלעדי את מוצרי המפעל ועסקה ביבוא חלקים ואביזרים, מיום הקמת החברה הושם דגש על יבוא ושיווק של מוצרים איכותיים בלבד ומתן שירות ללא פשרות לקהל לקוחות החברה, אשר גדל מידי שנה.

החל משנת 1994 מייבאת ומשווקת סי.טי.סי את מוצרי הקונצרן האמריקאי TREK, חברת האופניים הגדולה בעולם, הכוללים אופניים, אביזרים וחלקים שונים.

החברה מייבאת את מירב הדגמים המוצעים ע"י קונצרן TREK ונותנת מענה לכל פלחי השוק ולכל הגילאים.

חשוב לציין שהעובדים בחנות עוברים הכשרה והם מקצועיים. "TREK ישראל", אנו דוגלים בניהול מלאי תמידי רחב ומגוון, ובמחסני החברה נמצא מלאי אופניים, אביזרים וחלקי חילוף קבוע, המאפשר אספקה מהירה לרוב דרישות השוק.

מלבד מוצרי הקונצרן TREK הכוללים את המותגים: Bontrager, Trek ו-Electra (ובעבר גם Gary Fisher, Lemond ו-Klein), מייבאת החברה ציוד היקפי מחברות מובילות כגון: TERN, EVOKE, LEZYNE, FIZIK, XPEDO, EXPOSURE-LIGHTS, STAR BLUE BIKE, ועוד.

TREK היא בית חם המספק את כל צרכי רוכבי האופניים, ילדים כמבוגרים, חובבנים ומקצוענים.

מעורבות חברתית היא חלק בלתי נפרד מתפיסת פעילותנו העסקית, לכן אנו גאים במיוחד בחיבור הטוטאלי שלנו לקהילת רוכבי האופניים הישראלית על כל רבדיה.

לסניף עין המפרץ יש קבוצת רכיבה כאשר פליקס ברון הוא מנהל ומאמן הקבוצה ותמר לוריה עוזרת מאמן.

הקבוצה מונה כ 14 רוכבים ורוכבות מגילאי ה- 20 ועד 60.

לקבוצה קוראים C.C.C גליל מערבי, כמו כן, הקבוצה פתוחה למצטרפים חדשים

ליצירת קשר אפשר לפנות לפליקס ברון>> 052-8346669

חשוב לציין וראינו זאת גם באתגר קורונה באדמית, היא מעניקה חסויות לאירועי הרכיבה הבולטים בישראל בכל התחומים כמו ”Epic ישראל“ בתחום אופני ההרים, ”ישראמן – אילת“ ב-טריאתלון/איש ברזל, אירועי ה-גראן פונדו כביש הגדולים ואירועים רבים אחרים, גדולים כקטנים, בהם אנו שותפים מכל הלב.

חסויות גדולות אלה הן ביטוי נוסף לחיבור המקצועי והמחויבות האנושית ארוכת השנים שלנו לנבחרות האופניים הלאומיות, קבוצות הרכיבה המובילות, המאמנים מדריכי הרכיבה בישראל (רשימה חלקית מאוד): City Cycling Club, Zone-3, MyWay, הכפתורים, אס“א רופין, X-Team, גל צחור, ליאור זך מאור, עידית שוב, דרור פקאץ‘, כרמי שרביט, ניב ליבנר, גיא כפתורי ועוד רבים וטובים המניעים את גלגלי ענף האופניים הישראלי.

מקצועיות, מחויבות, שירות. אלה, יחד עם מוצרים מעולים ואחריות מוחלטת ללקוחותינו ואופניהם עושים את ההבדל.

אני מאמינה כי הגורם האנושי מייחד אותם מרשתות אופניים אחרות ויכולה להגיד לאחר שהתנסינו לחוות את השירות ולא פעם החלטתי לשתף את הקוראים האנשים הטובים ביותר, אנשי מכירות ומכונאים שיעמדו בקדמת החברה, בסביבת עבודה מפרגנת, מקצועית ואנושית. אתם מוזמנים להצטרף לצוות מנצח.

תמר לוריה, פליקס ברון, סיימון מריוט וזיו שטמפר: "אנחנו, צוות עובדי חברת TREK עין המפרץ מאמינים שבשוק האופניים המאתגר, עבודה קשה, מקצועיות ומסירות עושים את ההבדל בינינו לחנויות אחרות, אנו בעצמנו רוכבים וחשוב לנו לפגוש את קהל לקוחותינו בכביש ובשטח מרוצים.

לאופניים יש בעיה או תקלה, חשוב שידעו שיש בצפון בסניף עין המפרץ מקום שייתן להם מענה בצורה מקצועית.

צילום: RITVO PHOTOGRAPHY