כותרת
> C;
1/1
לימודים

'היום אחר הצהריים תפורסם הפעימה הראשונה של מיקוד בחינות הבגרות לקיץ הקרוב.

עכו לימודיםפורסם: 22.03.20 , 09:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

'היום אחר הצהריים תפורסם הפעימה הראשונה של מיקוד בחינות הבגרות לקיץ הקרוב. הנבחנים יוכלו להיכנס לאזור האישי שלהם בפורטל התלמידים, באמצעות האפליקציה או דרך האינטרנט, ללחוץ על כפתור "מיקוד", לבחור את המקצוע שבו הם נבחנים ולראות את הנושאים שיהיו בבחינה.אני מאחלת הצלחה לכולם'.

כך, מנהלת המחוז, ד'ר אורנה שמחון.

מדובר בכ 200 אלף נבחנים, 30 אלף מהם מהצפון מוסר דובר המחוז, דויד גורלי.

בימים הקרובים יושלם תהליך הכנת המיקוד, והפעימה השנייה תפורסם ביום חמישי הקרוב.

חשוב להדגיש: במשרד ערוכים לקיים את בחינות הבגרות בכל מצב. ישנם 270 שאלונים מוכנים, ובמשרד ערוכים לקיום כל אירועי הבחינות, בכ-80,000 קבוצות של היבחנות.

בימים האחרונים חזרנו ללוח בחינות הקיץ ועודכנו תאריכים חדשים לרוב הבחינות. במהלך השבוע הנוכחי יעודכן הלוח החדש. העיקרון המנחה הוא זה: בחודש מאי יתקיימו מקצועות הבחירה, בקבוצות היבחנות קטנות מהרגיל, בהתאם למגבלות ובחודש יוני יתקיימו בחינות החובה הגדולות – מתמטיקה, אנגלית, שפה, היסטוריה, אזרחות, ספרות ותנ"ך.

בתקופה האחרונה נעשתה פעילות אינטנסיבית כדי להעביר את ציוני בגרויות החורף במועד, ואכן בחמישי האחרון הועברו 408,000 ציונים, ל-178,000 תלמידים.

במקביל, במשרד ממשיכים ומרחיבים את תכני וערוצי הלמידה מרחוק, מתחילים את ערוצי הלמידה גם באמצעות ספקי טלוויזיה, ובכל יום יפורסם לוח השידורים היומי.