כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

סוויטת זידאן סראי בעכו העתיקה

עכו תרבות ופנאיפורסם: 19.01.20 , 12:45ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עכו על המפה

סוויטת זידאן סראי בעכו העתיקה

ממיזם אוצרות הגליל

דורגה באתר העולמי Booking.com

ומובילה את צמרת הרשימה בישראל

למקומות שינה מומלצים

לשנת 2020

Booking.com העולמית הכריזה על מקומות הלינה המומלצים בישראל לשנת 2020, כשבין המקומות הראשונים נמצאת סוויטת זידאן סראי, הממוקמת בעכו, אשר דורגה במקום השני בישראל.

Booking.com העולמית, שנחשבת לאחת מפלטפורמות הזמנת הלינה הבולטות והמובילות בעולם פרסמה את הרשימה לשנת 2020, שמושפעת מחוות הדעת והדירוגים של אנשים, שהשתמשו בפלטפורמה בשנה החולפת לקביעת מקום לינה. הרשימה מציגה מקומות בישראל מאילת ועד קריית שמונה, כשבמקום השני מדורגת סוויטת זידאן סראי.

'דיזאן סראי' ממוקמת בכיכר עבוד המפורסמת, שנמצאת במרכז העיר העתיקה עכו. הסוויטה משתרעת על פני שטח של 80 מ"ר ומעוצבת בהשראת ארמון טורקי עם פריטים, שנרכשו בטורקיה ובמרוקו לאווירה אותנטית. הסוויטה בנויה מקירות אבן גבוהים ומקומרים, עם רצפה מצוירת, חמאם טורקי פרטי עם אווירה אותנטית בשילוב הנוף מהעיר העתיקה.

הסוויטה חברה במיזם אוצרות הגליל מיזם ללא כוונות רווח שהוקם בשנת 2013 על ידי אשת העסקים, הפילנתרופית והיזמית החברתית רעיה שטראוס בן דרור העומדת בראשו. המיזם, שחברים בו מאות עסקי תיירות בגליל המערבי, הוקם על מנת להגדיל את פעילות התיירות לאזור.

אוצרות הגליל הוא חלק מיוזמת "רוח הגליל" שהוקם גם הוא על ידי רעיה שטראוס בן דרור ומטרתו לחולל קפיצת מדרגה כלכלית וחברתית בגליל המערבי. זאת על ידי שיפור איכות ורמת החיים של תושביו על בסיס סיפורו ונכסיו הייחודיים. בסופו של תהליך אמור הגליל המערבי להפוך למנוע צמיחה כלכלי עבור המדינה כולה ולמקור השראה לאזורים אחרים בישראל ובעולם.

הגליל המערבי הינו חבל ארץ ייחודי ורב תרבותי המשתרע בין הר לים ובו חיים בשלום ובכבוד הדדי בני לאומים שונים, מה שמסתפק חווית אירוח יוצאת דופן ומעשירה. מיזם אוצרות הגליל ליקט את מיטב עסקי התיירות בגליל המערבי ומציע אפשרויות מגוונות של חופשה וטיול - החל מבילוי חד יומי ועד לחופשה וטיול בני מספר ימים. מיום היוסדו, הצליח מיזם אוצרות הגליל להקפיץ את מספר המבקרים בגליל המערבי בכ - 50%.

כל עסקי התיירות החברים במיזם נבחרו בקפידה לאחר שנבדקו ועמדו באמות המידה הגבוהות של אוצרות הגליל וזאת במטרה לספק חווית אירוח מושלמת. צוות מקצועי של אוצרות הגליל בודק כל אחד ואחד מהעסקים המבקשים להתקבל למיזם (מיזם אוצרות הגליל הינו פילנתרופי ולכן החברות במיזם הינה ללא תשלום), אחרי שנבדקו ונמצאו מתאימים, נשלח צוות של כותבים וצלמים המתעדים את העסק וכל זה במטרה לספק מידע אמין ממקור ראשון.

לפרטים נוספים: https://www.ozrothagalil.org.il/

מיזם אוצרות הגליל, סוויטת זידאן סראי, צילום Ritvo Photograpy

מיזם אוצרות הגליל, סוויטת זידאן סראי, צילום Ritvo Photograpy

מיזם אוצרות הגליל, סוויטת זידאן סראי, צילום Ritvo Photograpy

מיזם אוצרות הגליל, סוויטת זידאן סראי, צילום Ritvo Photograpy