כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

קופצים לחד נס בשביל צימר

עכו תרבות ופנאיפורסם: 18.11.20 , 09:35ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: FREEPIKצילום תמונות: FREEPIK

חד נס הוא אחד היישובים המרהיבים ביותר הקיימים ברמת הגולן. האווירה הפסטורלית שלו והריחוק המשמעותי שלו מערים רעשניות מושך אליו רבים. צימרים חד נס עמוסים במבקרים, כך שאם אתם בונים על חופשה ביישוב המופלא הזה, כדאי שתזמינו מקומות מראש. כי ביישוב הפסטורלי והשקט הזה מתקיימים חיים משלהם. תזמינו פעם אחת מקום בצימר ותראו למה אנחנו מתכוונים.

כל היתרונות שבחופשה מרגיעה

גם אם אתם חובבי הרפתקאות מושבעים, לפעמים מתאימה לכם חופשה מרגיעה כמו זו שבתוך צימרים חד נס. קיימים כמה יתרונות דווקא לחופשת בטן-גב שמציעים הצימרים:

  1. זה מאפשר לכם לקחת פסק זמן מהחיים הבלתי פוסקים.

לפעמים אתם פשוט זקוקים להפסקה הזו לפני שהמוח שלכם יקרוס. החיים שלנו מזמנים לנו לחצים ומתחים מכל הסוגים. עומס בעבודה, לחץ בלימודים, מריבות עם בני המשפחה – כל אלה יוצרים עבורכם תחושות של מתח וחרדה, ואתם מרגישים שאתן מוכרחים להירגע. ובכן, אתם צודקים. ואין מקום טוב יותר להירגע מאשר צימר בחד נס.

  1. אתם יכולים לשקם את היחסים שלכם.

צימרים חד נס פותחים את שעריהם בפני כולם: זוגות טריים או משפחות עם ילדים. לפעמים יש צורך באווירה מרגיעה כדי לעבוד טוב יותר על היחסים ביניכם. בני זוג? לא זוכרים מתי נהנתם כמו שצריך בפעם האחרונה? בצימר בחד נס תמצאו ג'קוזי ויין טוב להרגעת הרוחות. כמו כן, אם אתם משפחה מרובת ילדים שלא זוכרת מתי בפעם האחרונה היא עשתה משהו טוב ביחד, מגיע השלב שבו כדאי לצאת לצימר עם כל המשפחה ולבלות זמן איכות כמו שצריך.

  1. כי לפעמים אתם פשוט צריכים לסדר את המחשבות.

חופשה מרגיעה בצימר היא דרך טובה לסדר את המחשבות. הרחק מרעשי הסביבה והעיר, באווירה מרגיעה ופסטורלית שבה אתם שומעים רק את ציוץ הציפורים, אתם יכולים סוף כל סוף להירגע, לנוח, לשכב על הדשא או על שפת הבריכה ולארגן את המחשבות כמו שצריך. לאט לאט תראו שאתם מגיעים לתובנות חדשות שלא היו לכם מקודם.

  1. חופשה מרגיעה טובה לבריאות.

היום מחקרים כבר מראים שמצבים של לחץ וחרדה עלולים לפגוע גם בבריאות הגוף. לפיכך, כאשר אנו יוצאים לחופשה מרגיעה בצימר, אנו בעצם יוצרים לעצמנו סביבה מרגיעה. בדרך זו אנו מרגיעים את הגוף והנפש וחוזרים לשגרה כשאנו מאוששים יותר.

זה לא אומר שאין ריגושים וחוויות מיוחדות

עד עכשיו ראינו כמה טוב יכולה לעשות לכם חופשה מרגיעה אחת. אבל אם אתם דווקא בקטע של הרפתקאות וריגושים, גם את זה תמצאו בצימרים בחד נס. דבר ראשון, יש לכם בריכה, משחקי שולחן ורחבת דשא כדי להוציא את כל המרץ עם הילדים. דבר שני, בחד נס יש גם אטרקציות מסביב הכוללות טיולי שטח, מסלולי הליכה ופעילויות מים. כדאי לנסות על מנת שלא לפספס את הפעילויות שתמיד רציתם לנסות. מעבר לכך, הצימר הוא המקום המושלם לשמור בו על כושר. תוכלו לבחור אם לעשות כמה בריכות טובות או לבצע הליכות או ריצות בקרבת מקום וליהנות מהנוף הפסטורלי עד הסוף.

צימר בשבילי – צימר בשבילכם

טוב, אז החלטתם לבלות את החופשה הבאה שלכם בצימר בחד נס. כעת נותר רק למצוא את הצימר הנכון עבורכם. הכירו את אתר צימר בשבילי שמקבץ את כל הצימרים האפשריים, וביניהם צימרים מופלאים ביישוב חד נס. בזכות האתר אתם יכולים להתרשם מהתמונות האיכותיות והמרהיבות וכן מתיאור מפורט של כל מה שיש לצימר להציע. תוכלו לשבת כמה דקות, לבחור בנחת את הצימר ולהתחיל לארוז לקראת החופשה המרהיבה שלכם.

תמונה: FREEPIK