כותרת
> C;
1/1
התפתחות אישית

לקראת ראש השנה: בגרעין אומץ עכו שוב פותחים שנה בחסד

עכו התפתחות אישיתפורסם: 12.09.19 , 11:23ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

תלמידים ותושבים ישתתפו יחד עם חברי גרעין אומץ במבצע החסד השנתי של הגרעין התורני בעכו לקראת ראש השנה, במהלכו יחולקו כ-700 חבילות מזון למשפחות נזקקות, קשישים וחולים תושבי העיר.

המסורת נמשכת: בגרעין אומץ עכו פתחו השבוע את מבצע "פותחים שנה בחסד" המסורתי במטרה לחלק בערב ראש השנה תש"פ מאות חבילות מזון מוגדלות אשר יחולקו למשפחות נזקקות, קשישים וחולים, תושבי עכו.

את המבצע פתחו השבוע חברי מועצת העיר רפאל לוזון ונפתלי רזניקוביץ לצידם של נציגי המנהל לשירותים חברתיים בעיריית עכו – ראש צוות קהילה והתנדבות יהודה ויסקין ובני כלפון מנהל מדור מתנדבים שארזו את החבילות הראשונות ביחד עם מנהל מרכז החסד דודו עבדי ומנכ"ל הגרעין התורני אלעד אמסלם.

במסגרת פעילות מרכז החסד שהקימו חברי גרעין אומץ בעיר, מחלקים במהלך השנה מתנדבי המרכז בכל שבוע כ-350 חבילות מזון למשפחות ולקראת ראש השנה ופסח נערכים מבצעי חסד בהיקף נרחב בהם מחולקים בהיקף כפול חבילות מזון לנזקקים.

במסגרת המבצע הקרוב ישתתפו מתנדבי מרכז החסד של הגרעין ביחד עם תלמידים, חניכי תנועות נוער ומתנדבים נוספים באיסוף מזון ותרומות בנקודות שונות בעיר, לרבות גני ילדים ובתי ספר שונים אשר ישתתפו במבצע.

לדברי יקיר העיר עכו דודו עבדי אשר מנהל בהתנדבות יומיומית את מרכז החסד של גרעין אומץ, "זוהי השנה ה-18 בה מתקיים המבצע ואנו מקווים שגם בשנה זו יחד עם תושבי העיר עכו נוכל לשמור על המסורת החשובה ולאפשר למאות לחגוג את חגי ישראל בכבוד, סביב שולחן מלא בכל טוב.

אני קורא לכל מי שיכול לסייע – בתרומות מוצרי מזון ותרומות כספיות, באיסוף מוצרים, באריזה, בחלוקה ובכל חלק מהמבצע, להצטרף עימנו למשימה, כי כולנו חייבים להתגייס ולסייע.

נפתח כולנו שנה בעשייה חיובית ובחסד ונזכה לשנה טובה ומתוקה".

לסיוע למבצע 'פותחים שנה בחסד' - https://tak.co.il/new/?t=EM6

פותחים שנה בחסד - צילום יחצ